NAPSALI O NÁS

Recenze

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou moc poděkovat firmě TESAŘ, která mi pomohla s opravou mého rozbitého auta. Ještě tentýž den mi zapůjčila rychle a ochotně auto jiné. Vše vyřizovala sympatická slečna Aneta, které bych ještě jednou chtěla poděkovat, stejně jako celému týmu automechaniků. Auto bylo opraveno v krátkém časovém úseku a za skvělou cenu. Vaší firmu budu určitě doporučovat dále.

S pozdravem
Martina Tremlová


Poděkování!!!

Opravdu vřelé poděkování autoservisu TESAŘ se sídlem Březí u Domažlic za vstřícnost a pomoc mému zeti, kterého bez jeho zavinění "smetl" ze silnice protijedoucí řidič, který nepřizpůsobil rychlost svého vozidla stavu vozovky - déšť. Jmenovaný autoservis obětavě zajistil odtah havarovaného vozidla a byl nápomocen při řešení vzniklé nepříjemné situace!
Především bych chtěl vyzdvihnout obětavost pracovnice servisu paní Moniky Kastlové, která nezištně pomáhala řešit vzniklou situaci. V dnešní době se obětavá pomoc moc "nekoná"!

Proto za zeťě a jeho manželku (moji dceru) pracovníkům jmenovaného servisu mnohokráte děkuji.

S pozdravem
ing.Josef Němeček
Mariánské Lázně


Poděkování za profesionální přístup

Doporučuji s čistým svědomím všem cestovatelům firmu AUTO TESAŘ.
Vydali jsme se s manželkou na cestu do Makedonie. V Maďarsku (v městě Szeged - na hranici se Srbskem) "odmítl" náš Ford Mondeo pokračovat v cestě. Díky naprosto profesionální spolupráci pana Tesaře s pojišťovnou Kooperativa jsme pokračovali už za 12 hodin v komfortním zánovním voze Seat Altea dále na Balkán.
Celá naše další cesta proběhla už bez sebemenšího problému, stejně jako komunikace s firmou AUTO TESAŘ.

Ještě jednou srdečně děkujeme panu Tesařovi.

Jiří a Dana Petrákovi
Domažlice


Poděkování

Dobrý den,

rád bych vaší firmě ještě jednou poděkoval za rychlou a bezvadně odvedenou práci při odvozu mého porouchaného vozu Renault Espace z Mnichova zpět do České republiky. Vaše reakce na mojí žádost byla okamžitá a vstřícná, termín dle mojí potřeby, cena více než dobrá a přístup personálu profesionální a kamarádský. Obzvláště chci poděkovat panu Jiřímu, který celou se mnou akci provedl a jeho přátelské chování a profesionálně rozvážný přístup během celé akce je dobrou vizitkou vaší firmy.
Pokud máte zájem, zveřejněte toto hodnocení třeba na vašich stránkách, ať vaši potenciální zákazníci hned vědí, že právě našli spolehlivého partnera pro pomoc v nouzi. Ještě jednou díky. Fr. Novák, Turnov.

P.S. Panu Jiřímu vyřiďte, že jsme s oběma Espace dorazili v pořádku po 7 hodinách cesty po okreskách v 18 hodin večer domů.

S pozdravem Fr. Novák